Hakkımızda | Kamyonet Taksi /Beylikdüzü 0(554) 606 71 71 - Büyükçekmece -Avcılar - Esenyurt - Ümraniye - Altunizade - Üsküdar - Kadıköy - Bakırköy - Pendik -Tuzla - İkitelli - Bahçeşehir - Başakşehir - Yenibosna - Koçtaş - Migros - Marmarapark- Bauhaus Beylikdüzü - Tüyap - Fuar Küçük Nakliye arabası - Küçük Nakliye aracı - Mini Kamyonet - Bi Kamyonet

Hakkımızda

Kamyonet Taksi

İstanbul da kamyonet taksi olarak hizmet sunan firmamız talep karşısında boyle bir arz a gitmiştir.

biz ne kamyonetiz ne de taksi

biraz isim araç ile araçta isim ile çelişiyor olsada kamyonet taksi oarak bizler siz değerli müşterilerimizin taksiden büyük kamyonetler ile taksi hızı ve anlayışıyla hizmet ediyoruz.

Örneğin taksilere fazla bagajlarınızı ebatlarından dolayı koyamazsınız ama bizim araçlarımıza ise ön bölüm hariç tamamen ağzına kadar eşyalarınızı doldurup eşyalarınız ile birlikte bizimle seyahatinizi tamamlaya bilirsiniz. Hakeza nakliye araçlarına da ben yükümle eşyamla birlikte seyehat edeceğim diyemezsiniz çünkü onların nakliye elemanları na anca yeter araçla birlikte elemanları da gelir, ayrıca nakliye araçları büyük olduğu için her yere sığamaz, belirli saatlerin haricin de her yere giremez, ayrıca bazı yerlere hiz giremezler örneğin havalimanları vs. gibi yerlere bizim araçlarımız taksinin girdiği her yere girer, taksinin seyahat ettiği her yerden seyahat eder, 3. köprüyü dolaşacağız diyerek fazla para talep edilmez ve ayrıca zamandan da tasarruf etmiş olursunuz, bu saydığımız durumlardan dolayı biz kamyonetiz ve taksiyiz. ilaveten bizler taksi gibi sadece yolcu olarak seyehat edemezsiniz böyle bir yetkimiz yok, yolcu taşımıyoruz yük taşıyoruz. Özetleyecek olursak Kamyonet Taksi deyince bizler bireyleri değil eşyaların taksisiyiz, yani Kamyonetlerden farkımız, eşya ile birlikte sizide gideceğiniz yere taksi onforunda bırakabiliyoruz, nakliye araçlarından küçük olduğumuz için her alana ve her lokasyon'a girip çıkabiliyoruz, köprülerin hepsini kullanıyoruz otoyol a küçük sınıf ücreti ödüyoruz bunlar kamyonetlere karşı avantaj ve farklarımız.

Kamyonet Taksinin Taksilere göre avantajı ise: taksinin girdiği her alana, her lokasyon'a ve noktaya rahatlıkla girip çıkabiliyoruz, amaaa biz onların neredeyse 10 katı kadar fazla bagaj yada eşyanızı taşıyoruz yani bizim işimiz ismimiz  olan kamyonet taksi ne kamyonet nede taksi biz diğer bir deyişle hem kamyonetiz hem de taksi.

Kamyonet Taksi dendiğinde bizler herzaman sizlerin yanındayız, bir alış veriş merkezinden alış veriş eşyanız ile çıktığınızda aklınıza ilk gelenin biz olmasının sebebi işte bu altında yatan hizmet anlayışı,

Havalimanına gideceğinizde yada geldiğiniz evinizden havalimanı na yada hava limanın dan evinize bagajlarınızı ve yanında sizi getirip götürecek olan yine bizler kamyonetçiler 

Beylikdüzü Kamyonet Taksi

Beylikdüzü Kamyonet taksi: olarak beylikdüzün de kamyanet taksi hizmeti vermeye başladığımız ilk lokasyondur. Beylikdüzü kamyonet taksi olarak 2014 yılının 1 ocağından itibaren hizmet vermeye başlayan kamyonet taksi siz değerli istanbul halkına beylikdüzünden sunmaya başladığı kamyonet taksi hizmetini gelen talepler doğrultusunda olağan olarak tüm resmi kurum ve kuruluşlardan aldığı belgeleri ile otoritenin koyduğu kurallar ve kara yolu taşımacılığının kural ve koşullarının yanında belediyenin de istediği tüm belgeleri alarak resmi bir şekilde hizmet etmektedir.

"Beylikdüzü kamyonet taksi" yukarıda da zikrettiğimiz üzere Beylikdüzü'nden başladığı serüvenine 2. lokasyon olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Istanbul un Anadolu yakasında kamyonet taksi hizmetini ilk olarak kadıköy de sunmaya başlamış ve ümraniye, üsküdar, gibi yakınında yer alan ilçelere de birlikte hizmet sunarak her iki yakada da oluşumumuzu başlatmış olduk, şuan da Kamyonet taksi siz değerli istanbullu hemşehrilerimizin teveccühü ile her ilçede konumlanmış yeni nesil kamyonet taksileri, yetişmiş profesyonel ekipleri ile 7 gün 24 saat taksi konforunda ve ekonomik ücretleriyle kamyonet hizmeti sunmaktadır.

Beylikdüzü kamyonet taksi nin her nitelikli ve nicelikli ürün ve hizmetlerde olduğu gibi taklitleri mantar biter gibi bitmiş olsa da bizim farkımız, internet sitemiz ile tanıyan bilen müşterilerimiz bilmektedir ki beylikdüzün de kamyonet taksi olarak rengiyle, hizmet anlayışı ve fiyatıyla taksi ambiyansı ve kalitesinde, yük ve eşya taşımaya uygun araçlarıyla kamyonet hizmeti sunmaktadır.


K* belgemiz le siz değerli istanbul haklına şehir içi ve şehirler arası alanında sorunsuz ve sıkıntısız taşımacılık hizmeti sunmaya devam edeceğiz

Avcılar kamyonet Taksi

Esenyurt kamyonet Taksi

Büyükçekmece Kamyonet Taksi

Umraniye Kamyonet Taksi
 

 

Telefon
WhatsApp